NÁVOD: Skolaonline - obnovení hesla

STUDENT

Každý student má u svého účtu na www.skolaonline.cz nastaven minimálně školní e-mail v MICROSOFT365 a může si heslo obnovit sám.

Postup
  1. Přihlásit se ke školnímu e-mailovému účtu na www.office.com a otevřít aplikaci OUTLOOK (zde přijde e-mail ze skolaonline.cz pro obnovení hesla)
  2. V internetovém prohlížeči (další záložka) zadejte adresu www.skolaonline.cz
  3. Klikněte na tlačítko Vstup do školy online
  4. Zobrazí se přihlašovací formulář skolaonline_prihasovaci_frm
  5. Zde klikněte na "Zapomněli jste heslo?" a zobrazí se formulář Zapomenuté heslo s pokyny pro vyplnění:skolaonline_zapomenute_heslo
  6. Vyplňte jednotlivá pole a klikněte na tlačítko pokračovat. Pokud jste vše vyplnili správně, obdržíte během několika minut na zadaný e-mail pokyny k obnovení hesla.

V případě, že si nepamatujete své přihlašovací údaje, které jste zadali při vytváření účtu, požádejte na adrese ulrich@ssremesel.cz o obnovení hesla. V žádosti musíte uvést jméno, příjmení a třídu. Odpověď obdržíte:

  • Pokud jste žádali ze školního e-mailu na školní e-mail žadatele.
  • Pokud jste žádali ze soukromého e-mailu, obdržíte v příloze zašifrovaný dokument MS WORD, pro dešifrování souboru zadáte rodné číslo (bez lomítka)

ZÁKONNÍ ZÁSTUPCI

Pokud jste při registraci do skolaonline.cz zadali svou soukromou e-mailovou adresu můžete si heslo obnovit sami (postup viz. výše).

V případě, že si nepamatujete své přihlašovací údaje (nebo jste je neobdrželi), pošlete žádost na ulrich@ssremesel.cz. V žádosti opět uveďte příjmení, jméno a třídu syna/dcery. Obdržíte zašifrovaný dokument MS WORD obsahující pokyny k přihlášení. Dokument je opět zašifrován rodným číslem syna/dcery (bez lomítka).

Telefonicky ani v nezašifrované fodobě na veřejné poštovní servery se přihlašovací údaje neposkytují.

Last modified: Wednesday, 26 May 2021, 8:45 AM